Kaimo turizmo sodyba ,,Pas tėvukus“

Adresas: Plungės r., Platelių sen., Beržoro k., Plungės g. 42, LT – 90419
Tel. +370 615 29603, +370 698 03485, +370 448 49152
Elektroninis paštas: info@pastevukus.lt
Internetinis adresas: http://www.pastevukus.lt

Vertinančius kaimišką aplinką, sodybos „Pas tėvukus“ šeimininkai laukia ištisus metus. Apgyvendinti skirti 4 nameliai. Pramogai – vaikų žaidimų aikštelė, valtys, vandens dviračiai, pirtys. Galimybė susipažinti su žemaitiškos virtuvės tradicijomis. Jūsų laukia etnografinio stiliaus erdvūs svetingi namai Beržoro ežero pakrantėje. Tai puiki vieta poilsiui ar dalykiniams susitikimams įrengtoje 20 vietų salėje.

Virgio Leliugos sodyba ,,Po ažuolais“

Adresas: Plokštinės g. 20, Paplatelės kaimas, Žemaičių Kalvarijos sen., Plungės raj.
Telefonai: +370 614 74284, +370 698 10312
Elektroninis paštas: mgitana@gmail.com
Internetinis adresas: http://www.sodybapoazuolais.lt

Sodyba yra Žemaitijos nacionaliniame parke, kalvotoje, šimtamečių ąžuolų apsuptoje vietoje prie pat Platelių ežero (200 m). Sodyboje yra trys žuvingi tvenkiniai ir kelios pirtys: norvegiška (kubile) ir lietuviška garinė. Norintieji švęsti šeimos šventes ar dalykinius susitikimus, čia rasite dvi sales (25 ir 80 vietų). Įrengta 40 – 50 vietų konferencijų salė. Jei Išsiilgote gamtos ir ramybės, galėsite pasivaikščioti , pagrybauti, pauogauti miške. Senoje klėtyje pagal senolių tradicijas kepama naminė duonelė. Tai puiki proga pamatyti ir patiems dalyvauti kepimo procese.

NAUJIENA! Sodyboje atidarytas naujas vandens pramogų centras, kuriame gali smagiai praleisti laiką ir dideli, ir maži. Čia Jūsų laukia dvi pirtys: sauna bei turkiška garinė, sūkurinė vonia, baseinas su kaskada, kurioje yra įrenginys plaukti prieš srovę. Mažųjų lankytojų laukia du baseinai.

Janinos Rumšienės sodyba ,,Prie Žiedelio“

Plungės r., Platelių sen., Beržoro k., Plungės g. 20, LT – 90419
Telefonai: +370 686 09867
Elektroninis paštas: info@prieziedelio.lt
Internetinis adresas: http://www.prieziedelio.lt

Keturių gražuolių ežerų apsuptyje įsikūrusi sodyba „Prie Žiedelio“. Siūlome aktyvų ir ramų poilsį. Čia galėsite švęsti savo ir draugų jubiliejus ar gimtadienius, rengti verslo susitikimus, konferencijas, pobūvius ar vestuves. Keturių gražuolių ežerų apsuptyje įsikūrusi sodyba “Prie Žiedelio”. Siūlome aktyvų ir ramų poilsį. Čia galėsite švęsti pobūvius ar vestuves, rengti verslo susitikimus, konferencijas. Jūsų paslaugoms – vienintelis Platelių apylinkėse esantis profesionalus aikštynas, kuriame galėsite pažaisti krepšinį, futbolą, lauko tenisą ar tinklinį. Jums pageidaujant galėsite paskanauti žemaitiškų valgių, pasimėgauti lietuviškos pirties malonumais. Pas mus pamiršite rūpesčius, o gražioje gamtoje pasisemsite jėgų naujiems darbams!