Kaimo turizmo sodyba „Ąžuolo vartai” – tai puiki vieta Jūsų šventėms bei poilsiui. Mūsų tikslas – suteikti visas reikalingas paslaugas maloniam Jūsų šventiniam vakarui. Siūlome nepriekaištingą šventinę aplinką, patogią nakvynę, puikų maistą, profesionalų aptarnavimą, bei poilsį gamtos apsuptyje.

Savo kruopščiu ir nuosekliu darbu stengiamės prisidėti prie Jūsų šventės. Visada siekiame bendromis jėgomis rasti Jums geriausius sprendimus, bei pasirūpinti Jums svarbiomis šventės detalėmis.
Norėdami, kad Jūsų šventė Jums būtų pati gražiausia, visada esame pasiruošę pasidalinti savo sukaupta patirtimi, kuria dalindamiesi tikimės, kad ji bus naudinga ir pasitarnaus Jūsų šventės organizavimui.

Kaimo turizmo sodyba „Ąžuolo vartai“ su erdvia pokylių sale, esanti Glaudžių kaime, Plungės rajone yra puikiai pritaikyta įvairioms šventėms – vestuvėms, krikštynoms, jubiliejams, ar bet kuriai kitai progai.

Kad Jūsų šventė būtų įpatinga, siūlome:

  • Erdvią pokylių salę, talpinančią iki 90 žmonių
  • Patogią nakvynę. Miegamųjų vietų apie 60 – 70
  • Kokybišką šventinį meniu
  • Malonų aptarnavimą
  • Jums norint – apvalius banketinius stalus
  • Didelę, pilnai įrengtą virtuvę su visa reikalinga virtuvės įranga bei indais, puikiai pritaikyta maisto ruošai.

Sodyba puikiai pritaikyta poilsiui. Atsipalaiduoti padės gamtos apsuptis, kurioje yra lauko terasa, pavėsinė. Sodyboje yra ir didelis tvenkinys, kuriame galima maudytis. Taip pat siūlome mobilią pirtį, vandens kubilą. O norinčiųjų aktyvaus laisvalaikio laukia tinklinio aikštelė.
Mus rasti paprasta, nes esame šalia Plungės.

Sodyba „Ąžuolo vartai”
    Sodybos šeimininkai kalba:
 

Informacija

Adresas:

Žlibinų kelio gatvė 23, Glaudžių kaimas, LT-90107 Plungės r. sav.

Telefonas:

(8-627) 60051

Aplankykite mus:

Miegamų vietų:

60 - 70

Vietų šventėms:

1

Vietų be nakvynės:

100

Apgyvendinamų pastatų:

1

Numerių skaičius:

?

Mus rasite