Palikite kasdienybės rūpesčius anapus sodybos vartų! Ženkite į ramybės ir poilsio oazę!

Sodyba ,,Po ąžuolais‘‘ įsikūrusi unikalioje Žemaitijos nacionalinio parko teritorijoje. Sodybos kalvas tvirtai apsupę laiko šimtamečiai ąžuolai, o iki švariausio Lietuvoje Platelių ežero – vos 200 metrų!

Sodyboje vienu metu gali ilsėtis 90 žmonių. Jums siūlome dviviečius, triviečius, keturviečius, septynviečius kambarius bei tris erdvius apartamentus.
Norintiems švęsti šeimos šventes ar rengti dalykinius susitikimus siūlome dvi sales – 25 ir 80 vietų.

Nuo penktadienio iki sekmadienio sodyboje veikia kavinukė, kurioje vaišintis ir ramiai leisti laiką vienu metu gali apie 30 žmonių.

Ilsėdamiesi galėsite išbandyti norvegišką pirtį (kubile) ir pajusti lietuviškos pirties garą. Vandens pramogų centras, kuriame smagiai laiką praleis ir dideli, ir maži, vilioja savo galimybėmis.
Užkietėjusių žvejų laukia 3 žuvingi tvenkiniai.

Senoje klėtyje pagal senolių tradicijas kepama naminė duonelė, plokštainis iš bulvių, žmonių Žemaitijoje vadinamas kugeliu.

NAUJIENA! Puikus vaikų žaidimų kambarys, kuriame laukia kamuoliukų baseinas, sūpynės, laipiojimo siena, stalo futbolas, interaktyvus žaidimas „Xbox“, namelis medyje ir daug smagių žaidimų, puikiausiai tiks Jūsų atžalų gimtadieniams ir pramogoms.

Sodyba ,,Po ąžuolais‘‘- tai vieta, kurioje visapusiškai apgalvota, kad Jūs ir Jūsų šeima patirtų fizinį bei dvasinį poilsį!

Virgio Leliugos sodyba ,,Po ąžuolais“
    Sodybos šeimininkai kalba:
 
 

Informacija

Adresas:

Plokštinės g. 20, Paplatelės kaimas, Žemaičių Kalvarijos sen., Plungės raj.

Telefonas:

+370 698 10312

Telefonas:

+370 614 74284

El. paštas:

mgitana@gmail.com

Aplankykite mus:

Miegamų vietų:

50

Vietų šventėms:

90

Apgyvendinamų pastatų:

2

 

Kaina asmeniui:

nuo 15€

Mus rasite